Yurtiçi & Yurtdışı Toplantı ve Kongre Organizasyonları

Yurtiçi ve yurtdışı transferlerinizde güler yüzlü ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Uçak Bileti ve Uçak Kiralama Hizmetleri

Düğün, davet, catering ve defile organizasyonlarınız için farklı mekan ve konsept alternatifleriyle hizmetinizdeyiz.

Toplantı, akşam yemeği, düğün, özel davet ve organizasyonlarınız için İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğinde tadını çıkartabilirsiniz.

Hakkımızda

Incentive & Congress

Brand Travel

Brand Travel Incentive & Congress, Eylül 2008 kuruluş tarihli, Turizm Bakanlığı seyahat acentası işletme belgeli TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi genç bir acentadır.

Brand Travel’ın kurucusu turizmin farklı kollarında 20 yılı aşkın deneyim ve birikimlerinden “Brand” Markasını hayata geçirmiştir. Kazanımların doğru ve etkin şekilde kullanılmasının yanı sıra yeni olmanın ve gençliğin verdiği heyecan, Brand Travel’ı diğerlerinden farklı kılmıştır.

Bizler Brand Travel ismini seçtik çünkü “Marka”ya olan güvenilirliğinin önemli olduğunun bilincindeyiz. Gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyonlarda ana hedefimiz; kendi markamızı olduğu kadar çalıştığımız firmaların markalarını da korumak ve ön plana çıkarmak olmuştur. Organizasyonlar öncesinde amacı gerçekleştirmek, planlanan hedefe ulaşmak ve imajımızın sürekliliğini sağlamak adına ekip ruhu ile titizlikle çalışıyor, ayrıntıya önem veriyoruz. Fark yaratan hizmetler sunmaktan ve sizlerle paylaşmak bizlere heyecan veriyor

 

Son Gerçekleşen Organizasyonlar